O mnie

W moim rodzinnym domu życie kręciło się wokół jedzenia. Kiedy byłam nastolatką, chyba w ogóle tego nie dostrzegałam… Chociaż był taki czas, kiedy z moją ówczesną dobrą koleżanką piekłyśmy ciasta, a ze znajomymi smażyliśmy stosy frytek ziemniaczanych. No i ten smak gruszek z drzewa dziadków… Dzisiaj lubię gotować, a jeszcze bardziej jeść :). Przez kilka lat prowadziłam bloga kulinarnego, z pasji do gotowania, jedzenia, fotografowania i pisania.  Ale zapytacie dlaczego szycie? Z  pewnością dlatego, że to, co szyję związane jest z gotowaniem, no i z upiększaniem świata od kuchni.

 

Z wykształcenia jestem dziennikarką, choć nigdy nie pracowałam w tym zawodzie (nie licząc paru godzin przeczytanych, kilku wywiadów przeprowadzonych i cyklu audycji zrobionych we współpracy z Radiem Chrześcijanin). Wiele lat pracowałam w administracji publicznej i napisałam wtedy miliardy pism. Pobierałam nauki w różnych dziedzinach, ale chyba żadna z nich nie przypadła mi tak bardzo do gustu jak fotografia i emisja głosu, no i może jeszcze język francuski. Lubię pisać, więc pewnie kiedyś się tym zajmę. A tymczasem, będę  pisać dla Was o moim szyciu, gotowaniu i szeroko pojętym podróżowaniu.

 

Co do szycia…

Do tej pory zrealizowałam wiele zamówień dla klientów indywidualnych. Współpracuję m.in. z restauracjami: Corrèze w Gdańsku, Chleb i Wino w Gdańsku i w Toruniu.

 

A w życiu osobiście osobistym, jestem szczęśliwą żoną Wojtka.